Bižuterie a chirurgická ocel jako zajímavý doplněk

Každá žena to má doma. A kdyby jen pár kusů. Plné krabice blbinek jako náušnice z bižuterie , různé náramky …prostě kupu bižuterie. Přiznám se, že nemám rád příliš okaté věci. Některé dámy to trochu přehání s tím laděním a proto pokyvuji hlavou do strany , když vidím opravdu drobnou dívku ověšenou masivním náhrdelníkem, či náramkem na ruku. Také ženy pak vypadají jako antičtí králové. Prostě pro mě je to přes čáru.

Ale když vidím dívku, která má decentní doplňky, vypadá to krásně a nemusí vlastně za to ani dávat „balík“ peněz.

Náušnice jsem si tak vnitřně (snad se trefím) zařadil do několika skupin. Pokud čekáte líbí / nelíbí, asi Vás trochu zklamu. Přijde mi, že náušnice jsou druhově rozděleny na takové ty klasické visací náušnice, potom kruhy a nakonec pecky. Pokud to čtě nějaká dámá, budu rád, když mě doplní, může mi to dát vědět třeba mailem. Neřeším však nyní materiál.

Co se mi na ženách opravdu líbí jsou kruhové náušnice. Přijde mi to jako druh, který nikdy nevymře. Pokud se jedná o ocelové náušnice z chirurgické oceli, budou nejspíš i trochu těžší, co by jste pro krásu však neudělaly dámy. Visací náušnice jsou dalším typem, které jsou pod delšími vlasy trochu vidět. Ještě bych měl dodat, že mě typy s krátkými vlasy vůbec neberou., což je ale subjektivní, nicméně je to můj blog :-).

Zpět ale k naušnicím . Visací náušnice vypadají na většině žen opravdu přitažlivě. Jsou elegantní a pokud zvolíte správně, má to říz. Nebo pánové máte snad jiný názor?

Trochu neefektivní mi přijde, když si žena dá peckovité náušnice a zakryje si pak uši dlouhými vlasy. K čemu je tam pak vlastně má?

Čili za mě pecky příliš neprožívám i když jsou typy, kterým to opravdu sedí. Musí se jim nechat jednoduchost a decentnost. Možná si tímto textem ve výsledku odporuji. Přece jen jsem psal, že nemám rád okaté věci. Ale pokud jsem pro eleganci, musí být přece vidět :).

I když jsou šperky z chirurgické oceli, vlatně jen z obyčejné nerezovky, musí se jim připsat jedno veliké plus (alespoň takto mi to vysvětlovala přítelkyně). Ponechávají si dlouhotrvající lesk. Proto třeba takové náušnice a chirurgická ocel stejně tak jako přívěšky či cokoliv jiného je skvělá kombinace. Stříbro velice brzy zachází (mohu skutečně dosvědčit).